Jsem 42letá žena, které po ztrátě spousty krve v říjnu 2016 diagnostikovali rakovinu děložního hrdla.

Byla jsem v šoku a bála se, ale souhlasila jsem, že nastoupím na chemoterapii. Když jsem po týdnu léčby viděla druhé pacienty, jak trpí vedlejšími účinky chemoterapie, jako bolesti a vypadávání vlasů, byla jsem v depresi a měla výkyvy nálady. Na duševní pohodě mi nepřidalo ani to, když jsem viděla, jak někteří pacienti umírali poté, co léčba selhala.

Když jsem nemohla spát, vzpomněla jsem si, že všechny moje předchozí nemoci zmizely potom, co jsem v roce 2011 začala dělat Falun Dafa. Vrtalo mi hlavou, proč mám teď rakovinu. Přemýšlela jsem nad tím a rozhodla se, že znovu začnu praktikovat Falun Dafa, přestanu chodit na chemoterapii a po měsíci stráveném v nemocnici se vrátím domů.

Často jsem kolem těla cítila energii. Jak to chápu já, je to znamení, že Mistr Li, zakladatel Dafa, mi pročišťuje tělo v jiné dimenzi. Zalitovala jsem, že jsem se k Dafa nevrátila už dříve a místo toho jsem šla na chemoterapii.

Za krátkou dobu jsem se zotavila a tvář mi začala zářit zdravím. Vrátila jsem se do práce. Když moje rodina viděla, že jsem se uzdravila tak rychle, chtěli, abych šla na kontrolu do nemocnice, a tak jsem tam letos v březnu (2017) zašla. Lékaři nenašli žádné známky rakoviny. Moje rodina, příbuzní, přátelé a kolegové v práci všichni byli svědky neobyčejné moci Dafa.

Teď jsem zdravá a žiji harmonickým životem. Budu pokračovat v kultivaci Falun Dafa a žít podle principů Pravdivosti, Soucitu a Snášenlivosti.

Praktikující Falun Dafa z provincie S‘-čchuan, Čína

Jména ani fotografie praktikujících z Číny nejsou zveřejňovány z bezpečnostních důvodů kvůli stále probíhající perzekuci ze strany tamní komunistické strany.

 

Zdroj: Minghui.org http://en.minghui.org/html/articles/2017/6/6/164152.html

Nejzajímavější videa

  • Seznámení s cvičením Falun Gong Seznámení s cvičením Falun Gong
  • Pronásledování Falun Gongu - Krátký film Pronásledování Falun Gongu - Krátký film
  • Anastasia Lin - obhájkyně lidských práv Anastasia Lin - obhájkyně lidských práv

Více videí

Sledujte dění kolem Falun Gongu
na sociálních sítích