Světová uznání a ocenění Falun Gongu
Odhaduje se, že během pouhých deseti let, od svého zveřejnění v květnu 1992, Falun Dafa oslovil 70-100 miliónů praktikujících po celém světě. Falun Dafa zdůrazňuje, že člověk by se měl chovat v souladu s principy Pravdivosti – Soucitu – Tolerance. Ohromně prospěl každému, kdo vytrvale kultivuje svoje srdce a provádí cvičení, bez ohledu na pohlaví a věk, národnost či rasu. Neustálá a pilná kultivace přinesla znatelné změny mnoha praktikujícím, co se týče fyzického zdraví i morálních hodnot.
Díky svým přínosům získal Falun Dafa a jeho zakladatel, pan Li Hongzhi, tisíce ocenění v řadě zemí, především v Asii, Severní Americe, Austrálii a také Evropě. V letech 2000 a 2001 byl pan Li několika stovkami profesorů a politiků ze 14ti zemí nominován na Nobelovu cenu míru. V roce 2001 byl nominován na Sacharovovu cenu.
Fotografie světových ocenění a prohlášení o podpoře Falun Dafa
Ocenění v Číně před začátkem pronásledování
Na pekingské výstavě orientálního zdraví EXPO v roce 1992 a 1993 obdržel pan Li Hongzhi a Falun Gong několik ocenění, mezi nimiž bylo nejvyšší ocenění konference „Cena za mimořádný přínos v oblasti vědy“ a současně zvláštní zlatou medaili. Pan Li Hongzhi zde dostal i titul „Nejuznávanější mistr qi-gongu“.
Ocenění v ČR
Poznámka: Obsah těchto stránek (kromě děl zakladatele pana Li Hongzhi) představuje myšlenky a názory praktikujících Falun Dafa, nikoli metodu Falun Dafa samotnou.
Sledujte dění kolem Falun Gongu
na sociálních sítích