Zmiňte se o tomto pronásledování vašim přátelům a známým

Zdá se vám to málo? Nejeví se to sice jako velký čin, ale jeho přínos je obrovský! Objasňování faktů o mučení a pronásledování jistě pomůže omezit jeho krutost.

Můžete k tomu využít třeba i moderní prostředky. Pravidelně informujeme o vývoji pronásledování na sociálních sítích. Sdílejte, prosím, s přáteli jejich obsah:


          

Jste-li věřící, můžete se pomodlit za záchranu pronásledovaných, mučených a zabíjených žáků Falun Gongu.

Podepište internetovou petici

Máte-li ve svém okolí lidi, kteří by také rádi podpořili úsilí o ukončení pronásledování Falun Gongu v Číně, stáhněte si nevyplněný petiční arch. Po vytištění a vyplnění jej prosím odešlete na adresu Asociace Falun Gong České Republiky (je uvedena na archu).

Kontaktujte vládní představitele

Někteří představitelé české vlády projevili o otázku pronásledování Falun Gongu zájem a různými způsoby vyjádřili nad touto situací své politování a přání, aby se rychle vyřešila.

Brutalita pronásledování Falun Gongu však zatím neustále roste, proto cítíme velkou potřebu, aby lidé na různých pozicích v Česku (ale i v zahraničí) vytvořili společný tlak na Čínu, který by ji přinutil tuto situaci řešit.

Pokud se zajímáte o otázky lidských práv v Číně a krutý osud pronásledovaných praktikujících Falun Gongu, oslovte prosím vaše nejbližší vládní představitele.

Na těchto odkazech můžete najít e-maily, kontakty na vládní představitele:

Jestliže se rozhodnete napsat dopis,

  • pište jej prosím v co největší míře se soucitem, respektem a slušností.
  • Uvědomte si také prosím, kdo je zodpovědný za toto pronásledování. Nekritizujte vládu jako celek. Za genocidu praktikujících Falun Gongu je především zodpovědný bývalý čínský vůdce Ťiang Ce-min a malá skupina jeho nejbližších přisluhovačů.
  • Prosíme Vás, nekritizujte čínský národ a pokuste se vyhnout oblasti politiky.

Děkujeme Vám.

Nejzajímavější videa

  • Seznámení s cvičením Falun Gong Seznámení s cvičením Falun Gong
  • Pronásledování Falun Gongu - Krátký film Pronásledování Falun Gongu - Krátký film
  • Anastasia Lin - obhájkyně lidských práv Anastasia Lin - obhájkyně lidských práv

Více videí

Sledujte dění kolem Falun Gongu
na sociálních sítích