Falun Gong - Pravdivost, Soucit, Tolerance
čára
 Zveme Vás
 SOS!
3750 praktikujících zabito
v pronásledování!
 Pronásledování
 Podpora Falun Dafa
 Galerie
 Odkazy
ČeskĂ˝ poslanec VladimĂ­r Mlynář: " Jednoznačně tedy vyjadřuji podporu VaĹĄemu snaĹženĂ­ a jsem připraven VĂĄm v rĂĄmci svĂ˝ch moĹžnostĂ­ pomoci"

Český poslanec Vladimír Mlynář prijal vo svojej kancelárii riaditeľa Britskej Asociácie Falun Gong pána Zeka Halu-Zahalku, kde mu oblečený vo farbách Falun Gongu odovzdal list, v ktorom vyjadruje tomuto hnutiu svoju jednoznačnú podporu a zároveň ostro kritizuje postup čínskej vlády proti tomuto nenásilnému učeniu.

" V nĂĄvaznosti na naĹĄe společnĂŠ přátelskĂŠ setkĂĄnĂ­ v Praze bych rĂĄd vyjĂĄdřil podporu VaĹĄim aktivitĂĄm ve prospěch FALUN DAFA (alias FALUN GONG). Současně bych rĂĄd vyjĂĄdřil svoji podporu celĂŠmu tomuto hnutĂ­. Osobně jsou mi velmi blĂ­zkĂŠ postoje lidĂ­, kteří se k hnutĂ­ hlĂĄsĂ­, zvlĂĄĹĄtě jejich dĹŻraz na jednoduchĂĄ nenĂĄsilnĂĄ cvičenĂ­   a meditace. PodobnĂŠ praktiky povaĹžuji za velmi dĹŻleĹžitĂŠ pro vnitřnĂ­ Ĺživot kaĹždĂŠho z nĂĄs. PrĂĄvě z tohoto dĹŻvodu ostře kritizuji postup čínskĂŠ vlĂĄdy, kterĂĄ vyvolĂĄvĂĄ otevřenĂŠ represe vůči lidem hlĂĄsĂ­cĂ­m se k FALUN GONG. Z osobnĂ­ zkuĹĄenosti znĂĄm praktiky totalitnĂ­ moci a proto se dokĂĄĹžu vcĂ­tit do postavenĂ­ vĹĄech mučenĂ˝ch a diskriminovanĂ˝ch v ÄŒĂ­ně.

Jednoznačně tedy vyjadřuji podporu VaĹĄemu snaĹženĂ­ a jsem připraven VĂĄm v rĂĄmci svĂ˝ch moĹžnostĂ­ pomoci. Budu se těšit na dalĹĄĂ­ setkĂĄnĂ­."

[Podpísaný Vladimír Mlynář, Poslanec PSP ČR]

spacer
 Š 2005 www.falungong.cz   Jakékoli otázky, připomínky a návrhy prosím posílejte na adresu: info(zavináč)falungong.cz